Kiedy zwracamy uwagę na dane monitora i kamery – wideodomofon Commax

To oczywiste, że decydując się na zakup wideodomofonu, chcemy zwiększyć bezpieczeństwo swoje i naszych bliskich, a także podnieść komfort mieszkania w domu jednorodzinnym. Jeśli jednak należymy do grupy osób, które śledzą nowinki techniczne, na pewno nie zdecydujemy się na kupno pierwszego urządzenia, jakie wpadnie nam w ręce. Jeśli zależy nam na tym, by wideodomofon był nowoczesny i spełniał najwyższe standardy pod kątem technicznym, warto zdecydować się na wideodomofon Commax. Wybraliśmy model, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Wideodomofon Commax z pamięcią 7” CDV-71BE + DRC-4CHC/RFID

Oferowany przez markę zestaw składa się z monitora, kamery oraz breloków umożliwiających wejście na teren posesji. Dane techniczne urządzenia, a także możliwość rozbudowania zestawu sprawiają, że jest to świetne rozwiązanie dla osób wymagających, które chcą zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a także maksymalny komfort użytkowania domu. Sprawdźmy zatem dokładne dane monitora oraz kamery.

wideodomofon Commax

Monitor

To, że w tego typu urządzeniach monitor jest kolorowy, nikogo nie powinno dziwić, ponieważ aktualnie jest to standard. Wyświetlacz panoramiczny posiada przekątną 7”. Na uwagę zasługuje obszerna pamięć urządzenia, które jest w stanie zapamiętać aż 128 zdjęć. Dzięki funkcji obsługiwania czterech wejść mamy możliwość podłączenia czterech kamer, a także dodatkowych monitorów i unifonu DP-4VHP. Monitor posiada funkcję interkomu.

Kamera

Kamera jest wykonana z metalu i ma charakter natynkowy. Posiada bardzo szeroki zakres widzenia – w pionie 55°, natomiast w poziomie 75°. W tym modelu mamy możliwość pełnej regulacji kąta widzenia. Kamera jest doświetlona diodami światła białego. Instalacja składa się z czterech przewodów, a oprócz tego jest jeszcze obwód elektrozamka. Model współpracuje z monitorami czteroprzewodowymi. Wymiary panela czołowego to 168/115/42 mm. W panel czołowy został wbudowany moduł kontrolera wraz z czytnikiem kart, który może obsługiwać ponad tysiąc breloków.

Prezentowany wideodomofon Commax spełni oczekiwania osób, które cenią nowoczesne urządzenia, które wykonane są precyzyjnie z dbałością o szczegóły. Wiele przydatnych funkcji tego urządzenia sprawia, że możemy je dopasować do własnych potrzeb, tym samym zwiększając bezpieczeństwo domowników.

 

You may also like...

Dodaj komentarz