Wideodemofony z pamięcią

W każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie wyznacza się pewne cele i idee, za którymi ma podążać firma. Daje to możliwość ukierunkowania swoich działań w konkretnym kierunku, co pozwala pracownikom efektywnie realizować założenia tworzone przez najwyższy szczebel zarządzający. Legrand wideodomofon to właśnie produkt tworzony w takim nowoczesnym stylu.

Praca w przedsiębiorstwie jest oparta na 3 fundamentach:

-ochrona środowiska

-wzrost gospodarczy

-rozwój społeczny

Dbałość o detale i patenty technologiczne sprawiły, że marka cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Firma posiada wiele ciekawych urządzeń w swojej ofercie. Z pewnością Legrand wideodomofon z pamięcią to jednen z flagowych sprzętów w kategorii wideodomofonów.
legrand wideodomofon

Ten egzemplarz wyposażony w panel zewnętrzny z daszkiem, kamerkę kolorową oraz interkom jest wyposażony w funkcję foto-ramki i sekretarki. Do jeszcze ciekawszych cech tego urządzenia należy pamięć pozwalająca na zdjęcie osoby dzwoniącej, dzięki czemu wiemy, kto chciał się z nami skontaktować. Oprócz tego, do bardziej zaawansowanych funkcji należy opcja dzwonka MP3 i wejście kart SD. Temperatura pracy tego wideodomofonu waha się między -10oC a +40oC. Legrand wideodomofon znajdzie swoje zastosowanie w budownictwie mieszkalnym oraz fabrykach i placówkach należących do firm.

O tym, że francuski producent produkuje zaawansowane urządzenia świadczyć może wykorzystywanie ich przez tak znaczne firmy jak Hilton i  Nestle. Legrand jest również znany w Polsce – jego urządzenia znajdziemy na obiektach najwyższej klasy – stadionach Euro2012 i na slynnej już, łódzkiej Atlas Arenie. Samo to jest już chyba wystarczającym certyfikatem jakości.

Dodaj komentarz