Wideodomofony Eura Tech

Eura Tech to znana i doceniania firma zajmująca się produkującą różnego rodzaju systemów zabezpieczeniowych i alarmowych. Znana jest głównie z wspaniałych wideodomofonów, które cechuje wysoka jakość i niezawodność. W tym artykule przyjrzymy się najciekawszym produktom z oferty na rok 2016.

Eura 2 Easy

Ten dwużyłowy wideodomofon może służyć zarówno jako system wielo- jak i jednolokatorski. Wyróżnia go niezwykle łatwa i prosta instalacja, która możliwa jest dzięki zmniejszeniu liczby przewodów i zasilaczy do niezbędnego minimum. Aby podłączyć poszczególne moduły wystarczy zasilacz sieciowy z obsługą maksymalnie 32 monitorów, przewód dwużyłowy, cztery zewnętrzne stacje oraz zasilacz sieciowy. Omawiany wideodomofon marki Eura Tech wyróżnia także spora odporność na wszelkie rodzaju interferencje. Umożliwia to modulacja FM służąca do wysyłania sygnału wideo i modulacja ASK, który umożliwia przesył danych sterujących. Jakość obrazu oraz dźwięku również stoi na wysokim poziomie.

Eura Professional CAT5

System ten dedykowany jest dla wielolokatorskich budynków. W jednym obiekcie mieszkalnym możliwa jest instalacja aż 512 unifonów lub monitorów i ośmiu stacji zewnętrznych. Z kolei za pomocą protokołu IP system można powiększyć aż do 239 budynków i 14 konsoli partnerskich. Zatem system może obsługiwać aż 122 368 lokali jednocześnie. Owa elastyczność stanowi jego największą zaletę. Omawiany produkt Eura Tech wyróżnia też możliwość transmisji na długim dystansie. W przypadku gdy zachodzi konieczność, system sam dostosowuje siłę sygnału. Wyrównuje ją i zapewnia wysoką efektywność transmisji.

Eura Vision

Zestaw ten oparty jest na czterożyłowym podłączeniu. Stanowi jedno- lub dwulokatorski system sprawnie działający dzięki wzajemnej współpracy, którą osiąga dzięki jednolitym parametrom technicznym i zaciskom oraz wyprowadzeniom wzajemnych połączeń modułów, które są identycznie rozlokowane i osadzone. System ten posiada możliwość rozbudowy o dodatkowe monitory – łącznie cztery. Z kolei do każdego z nich dołączyć można jeden unifon.

Eura Tech oferują szeroką gamę wideodomofonów, których wybór powinien być uzależniony od naszych potrzeb. Znajdziemy zarówno rozwiązania idealne dla domów jednorodzinnych jak i dla wielomieszkaniowych budynków. Poziom naszego bezpieczeństwa możemy zwiększyć dzięki instalacji innych produktów tego popularnego producenta, między innymi alarmów czy kamer.

You may also like...

Dodaj komentarz